SPORTCLUB DEVENTER ORGANISEERT 5E EDITIE GO AHEAD EAGLES YOUTH CUP 2018

Op zaterdag 25 augustus a.s. organiseert Sportclub Deventer alweer de vijfde editie van de Youth Cup. De Youth Cup 2018 is een ééndaags toernooi voor JO13-teams van Betaald Voetbal Organisaties en amateurclubs die uitkomen in de hoogste divisies van het voetbal in Nederland.

 

Aan de Youth Cup 2018 nemen tien teams deel die in twee poules van vijf hun wedstrijden spelen. De indeling van de poules is als volgt:

Poule A

Poule B

 

 

Go AheadEagles

FC Twente

AFC Amsterdam

Be Quick 1887

CSV Apeldoorn

Achilles ‘29

GVAV Rapiditas

Sportclub Deventer

FC Utrecht

FC Emmen

 

De eerste wedstrijden worden gespeeld om 10:00 uur op de kunstgrasvelden van Sportclub Deventer en DVV Sallandia volgens onderstaand speelschema:

Wedstrijd

Veld 1

Kunstgras Sportclub Deventer

Wedstrijd

Veld 2

Kunstgras DVV Sallandia

 

 

 

 

 

 

Poule B

10:00 - 10:25

FC Twente – Sportclub Deventer

Poule A

10:00 - 10:25

Go Ahead Eagles – CSV Apeldoorn

Poule B

10:30 - 10:55

Achilles ’29 – FC Emmen

Poule A

10:30 - 10:55

AFC Amsterdam – GVAV Rapiditas

Poule A

11:00 - 11:25

FC Utrecht – CSV Apeldoorn

Poule B

11:00 - 11:25

Be Quick 1887 – Sportclub Deventer

Poule A

11:30 - 11:55

GVAV Rapiditas – Go Ahead Eagles

Poule B

11:30 - 11:55

FC Emmen – FC Twente

Poule B

12:00 - 12:25

Be Quick 1887 – Achilles ‘29

Poule A

12:00 - 12:25

FC Utrecht – AFC Amsterdam

Poule B

12:30 - 12:55

Sportclub Deventer – FC Emmen

Poule A

12:30 - 12:55

CSV Apeldoorn – GVAV Rapiditas

Poule B

13:00 - 13:25

FC Twente – Be Quick 1887

Poule A

13:00 - 13:25

Go Ahead Eagles – FC Utrecht

Poule A

13:30 - 13:55

CSV Apeldoorn – AFC Amsterdam

Poule B

13:30 - 13:55

Sportclub Deventer – Achilles ‘29

Poule A

14:00 - 14:25

GVAV Rapiditas – FC Utrecht

Poule B

14:00 - 14:25

FC Emmen – Be Quick 1887

Poule A

14:30 - 14:55

AFC Amsterdam – Go Ahead Eagles

Poule B

14:30 - 14:55

Achilles ’29 – FC Twente

 




Na afloop van de poulewedstrijden spelen de teams op basis van hun klassering in de poules nog één wedstrijd volgens onderstaand schema:

Wedstrijd

Veld 1

Kunstgras Sportclub Deventer

Wedstrijd

Veld 2

Kunstgras DVV Sallandia

 

 

 

 

 

 

7e/8e plaats

15:30 - 15:55

Nummers 4 poule A en B

9e/10e plaats

15:30 - 15:55

Nummers 5 poule A en B

3e/4e plaats

16:00 - 16:25

Nummers 2 poule A en B

5e/6e plaats

16:00 - 16:25

Nummers 3 poule A en B

FINALE

16:30 - 16:55

Nummer 1 poule A – Nummer 1 poule B

 

Na afloop van de finale vindt de prijsuitreiking plaats.

De organisatie van de Youth Cup 2018 nodigt alle voetballiefhebbers van harte uit om de wedstrijden van dit prachtige jeugdtoernooi op Sportpark De Zandweerd te komen bekijken.

Waar moet je dan zijn?

Accommodatie:
Sportpark de Zandweerd

Sportveldenlaan 28, 7412 AZ Deventer

Nieuws overzicht