Youth Cup 2017 op 26 augustus

 

Op zaterdag 26 augustus a.s. organiseert Sportclub Deventer alweer de vierde editie van de Youth Cup. De Youth Cup 2017 is een ééndaags toernooi voor JO13-teams van Betaald Voetbal Organisaties en amateurclubs die uitkomen in de hoogste divisies van het voetbal in Nederland.

Aan de Youth Cup 2017 nemen tien teams deel die in twee poules van vijf hun wedstrijden spelen. De indeling van de poules is als volgt:

Poule A Poule B
Achilles ‘29 PEC Zwolle
AFC Amsterdam GVAV Rapiditas
SC Cambuur FC Twente
Fortuna Sittard Sportclub Deventer
De Graafschap VVV Venlo

 

De eerste wedstrijden worden gespeeld om 10:00 uur op de kunstgrasvelden van Sportclub Deventer en DVV Sallandia volgens onderstaand speelschema:

Wedstrijd Veld 1 Kunstgras Sportclub Deventer Wedstrijd Veld 2 Kunstgras DVV Sallandia
Poule B 10:00 – 10:25 PEC Zwolle – Sportclub Deventer Poule A 10:00 – 10:25 Achilles ’29 – De Graafschap
Poule A 10:30 – 10:55 AFC Amsterdam – Fortuna Sittard Poule B 10:30 – 10:55 FC Twente – VVV Venlo
Poule B 11:00 – 11:25 GVAV Rapiditas – Sportclub Deventer Poule A 11:00 – 11:25 SC Cambuur – De Graafschap
Poule B 11:30 – 11:55 VVV Venlo – PEC Zwolle Poule A 11:30 – 11:55 Fortuna Sittard – Achilles ’29
Poule A 12:00 – 12:25 SC Cambuur – AFC Amsterdam Poule 12:00 – 12:25 GVAV Rapiditas – FC Twente
Poule A 12:30 – 12:55 De Graafschap – Fortuna Sittard Poule 12:30 – 12:55 Sportclub Deventer – VVV Venlo
Poule A 13:00 – 13:25 Achilles ’29 – SC Cambuur Poule 13:00 – 13:25 PEC Zwolle – GVAV Rapiditas
Poule B 13:30 – 13:55 Sportclub Deventer – FC Twente Poule A 13:30 – 13:55 De Graafschap – AFC Amsterdam
Poule B 14:00 – 14:25 VVV Venlo – GVAV Rapiditas Poule A 14:00 – 14:25 Fortuna Sittard – SC Cambuur
Poule B 14:30 – 14:55 FC Twente – PEC Zwolle Poule A 14:30 – 14:55 AFC Amsterdam – Achilles ’29

 

 

 

Na afloop van de poulewedstrijden spelen de teams op basis van hun klassering in de poules nog één wedstrijd volgens onderstaand schema:

Wedstrijd Veld 1 Kunstgras Sportclub Deventer Wedstrijd Veld 2 Kunstgras DVV Sallandia
7e/8e plaats 15:30 – 15:55 Nummers 4 poule A en B 9e/10e plaats 15:30 – 15:55 Nummers 5 poule A en B
3e/4e plaats 16:00 – 16:25 Nummers 2 poule A en B 5e/6e plaats 16:00 – 16:25 Nummers 3 poule A en B
FINALE 16:30 – 16:55 Nummer 1 poule A – Nummer 1 poule B

 

Na afloop van de finale vindt de prijsuitreiking plaats.

De organisatie van de Youth Cup 2017 nodigt alle voetballiefhebbers van harte uit om de wedstrijden van dit prachtige jeugdtoernooi op Sportpark De Zandweerd te komen bekijken.