Indeling jeugd seizoen 2013/2014

De indeling is bekend. Door een laatste paar wijzigingen is de indeling aangepast.

Na enkele maanden van overleg en afstemming tussen technische commissie, trainers, leiders en het jeugdbestuur is de indeling voor komend seizoen tot stand gekomen. Zo’n 310 spelers in 26 teams zijn ingedeeld. Dit doen we objectief, zorgvuldig, waarbij wij techniek, inzicht, persoonlijkheid (inzet) en (handeling)snelheid beschouwen. Om tot een optimale indeling voor de spelers te komen houden we rekening met spelplezier, spelniveau (we willen iedereen op zijn eigen niveau indelen) en bestaande sociale structuren.  Plezier, zelfvertrouwen en individuele ontwikkeling staan centraal in ons jeugdvoetbalbeleid.

Op zaterdag 7 september worden ouders en spelers verwacht bij Sportclub Deventer voor de aftrap van het nieuwe seizoen. U kunt dan kennismaken met elkaar, spelers en kader. Ook zijn dan alle nieuwe faciliteiten te bezichtigen. Het tijdstip wordt later via deze site bekend gemaakt.

Indeling seizoen 2013/2014:

A1
Trainer Tom de Blok
Trainer Raymond Verbeek
Trainer John Kuipers
Trainer Bjon Achtereekte
Leider vacature
Jelle Helsloot,
Martijn Nelis, M.
Martijn Aertsen,
Meeuwis Aalberts,
Imre Harkema,
Jerre Koelmans,
Shawn Noorlander,
Omar Secka,
Casper Kolthof,
Mart Have, ten
Bram Broeils,
Bram Trijnes,
Paddy Scholten,
Denzel Wellner,
Frank Emens,
Stan Berg van de,

B1
Trainer Alwin Naberhuis
Leider Harry Kers
Trainer Thijs Helsloot
Tool, G.
Slief, J.
Bootsveld, S.
Voortman, M.
Wijnen, M.
Kers, M.
Kok, J.C.
Riksten, N.
Does, van den M.
Cakici, A.
Berg, van den M.
Goede, de J.R.
Pamuk, S.
Gulizia, D.
Frek, T.
Olthof, C.

B2
Trainer vacature
Leider vacature
Zander, J.
Zijlstra, M.
Ozkan, E.
Burhanuddin, A.S.
Graaf, de J.
Bulteel, B.
Deure, van den T.
Schurink, J.
Kluck, T.
Bayyurt, S.
Jellesma, Y.
Schrijver, T.
Hensums, W.
Seefi, M.
Kluck, J.
Kleine Schaars, K.
Lammertink, N.
Slagers, A.

C1
Trainer Martin Kok
Trainer Jordi Winter
Leider Kees Kers
Winter, M.
Ven, van de L.
Oorthuis, L.P.M.
Gerding, L.
Mujkic, A.
Nijboer, L.
Wakkermans, S.
Heide, van der R.
Colak, Y.
Haan, de I.
Vegelin, D.
Geerlink, W.
Moody, T.
Neuteboom, D.
Holl, S.
Bonte, T.
Houwer, C.
Klomp, D.

C2
Trainer Mark Veenhuizen
Trainer vacature
Leider Ronald Moerman
Leider Rodney Schwarz
Bram Bakel, van
Jeroen Neuteboom
Bram Hofstede
Christiaan Mierlo, van
Bertan Topbac
Mika Schwartz
Tom Berg, van den
Esmee Nijboer
Dimitri Moerman
Job Oorthuis
Albert Jan Slothouber
Invaller C1
Invaller C1
Invaller C1
Invaller C1

C3
Trainer Danny Klaarwater
Leider vacature
Abdul Rahim, F.
Thome, I.
Birkan, F.
Rietberg, B.
Geraldo, B.
Scholten, P.
Weijtingh, S.
Lammes, W.
Yildirim, S.
Klement, D.
Skiba, D.
Meuken, G.
Kammen, van L.

C4
Trainer P. van Bussel
Leider M. Vergouwen
Vink, J.
Sanderink, H.
Woude, van der D.
Ergun, O.
Honig, A.
Bussel van, W.
Vergouwen, D.
Ciftci, K.
Smeets, B.
Drost, p.
Koers, M
Hensums, M.
Bijlsma, M.
Legebeke, T.

D1
Trainer Reini Kramer
Trainer Leroy Kramer
Nelson Lammertink
Milan Ozinga
Kaan Kica
Sam Groot
Tristan Bronkhorst
Roan Koekkoek
Yason Vegt
Calvin Jongsma
Alem Hodzic-Mehic
Thomas Leck
Simon Hupkes
Stan Berends
Stef Hagen
Jesse Westerweel

D2
Trainer Mark Lebbink
Trainer Ruud van der Wal
Jesse Kruger
Michell Beeren
Boaz Dingemanse
Sebas Van der Weij
Okke Heest
Daan Kroon
Roy Woude
Noud Hasselt
Danielle Cohen
Randy Tijssen
Jos Buxtorff
Stef Dam
Lot van Westerveld
Thom Van Bakel

D3
Trainer Arend Sick
Leider Arjan van Kammen
Leider Rint Ozinga
Daan Slijkhuis
Juan Antonij Aquilar
Stijn Kluck
Oscar Sick
Tobias Klaas
Fons Hofstede
Sjors Huisjes
Hilde Sanderink
Kasper Ozinga
Luca Peters
Max Wuestenenk
Hidde Tiegelaar
Jesse Kammen
Kjeld Schwartz
Yannic Nierkens

D4
Trainer Danny Brouwer
Trainer Wouter Vos
Leider Babette van Heeren
Wesly Finke
Elma Zecic
Silas Ligtenberg
Kas Rapstok
Iggy Pieters-Wubben
Manu Boxem
Isaya Gifteci
Derk van Oostveen
Erik Slothouber
Koen Tool
Lambert Bangtura
Jort Voorthuizen
Tessa Brouwer
Arend Krimpen
Noah Vinke
Hannah Bilderbeek
Guido Heilen

E1
Trainer Alex Moody
Leider Lynsey Stempher
Jelle Geenen
Dexter Verdonk
Yustin Stempher
Tijn Vegelin
Seb Moody
Pacino Vries
Luuk Brouwer
Muluken Hengel
Roelof Wiebing

E2
Trainer Leo van der Vegt
Leider Sander Jongsma
Tijmen Scheers
Aaron Vegt
Sofian Jabir
Mike Kaspers
Nigel Jongsma
Joep Imming
Yesse Kersten
Tom Dam
Petrus Barcini

E3
Leider Mischa Broeils
Trainer Sander Huisman
Vincent Verelst
Luuk Smeets
Kester Zijl
Gijs Bonte
Meike Lien Huisman
Hugo Wijngaarden
Jorden Geerlink
Stan Weerd

E4
Trainer Cesar Esteban Herrera
Trainer Marco van Eikenhorst
Leider Greet van Voorthuizen
Leider Peter Bos
Hidde Bos
Jeffrey Houwer
Lennart Ven
Eyso Voorthuizen
Joel Zomer
Bas Harmsen
Martijn Pereboom
Raul Estaban Herrera
Aiden Eikenhorst
Kai Alberts

E5
Trainer vacature
Leider William van Vemde
Nicolaj Stevens
Chasky Roosmalen
Lucas Vemde
Ole Diepenmaat
Huub Leeuwe
Dub Dijk, van
Tijn Kroon
Thom Loon

E6
Trainer Mart ten Have
Leider Bas van Gils
Zoey Beek
Merijn Meulen
Joep Wieske
Manoa Telehala
Koen Gils
Joep Wal
Siemen Dijkstra
Ran Ellen
Sahel Serajudin

E7
Trainer Wim van de Burgt
Leider Wim van de Burgt
Timme Nieuwenhuijze
Leroy Straaten
Emiel Schut
Thijmen Burgt
Frits Elst
Gavin Roesink
Koen Kuipers
Tex Perret
Patrick Hulst van der

E8
Trainer Murat Pamuk
Trainer Marcel Gehrels
Leider Clea Evers
Leider Ed van Beek
Kay Pieters
Noah Kremer
Lex Wuestenenk
Max Janssen
Jochem Tiegelaar
Jesse Burke
Berdan Pamuk
Bram Beerling
Tamara Klaas
Tom Gehrels
F1
Trainer Jilco Duindam
Trainer Martijn Nelis
Leider Meindert Pesman
Eduardo Estaban Herrera
Sjoerd Jong
Mican Uzun
Kay Molemans
Fin Duindam
Bram Voortman
Destin Gerritsen
Valentijn Pesman

F2
Trainer Arend Sick
Trainer Aron Alberts
Leider Jeff van Gestel
Tijn Csejtei
Sybren Sick
Moos Alberts
Mylo Turubassa
Diederik Wiebing
Asrin Demir
Jermaine Yayo Hoogeveen
Jan Leeuwe
Hidde Gestel

F3
Trainer Shawn Noorlander
Trainer Bram Trynes
Leider Edwin Bordes
Leider Frank Breshamer
Finn Bordes
Thekla Breshamer
Bjorn Schoonderwoert
Jiri Assem
Silke Ritsema
Tarik Brkic
Bram Diekerhof
Robyn Berends

F4
Trainer Jeroen Kok
Leider Tamara Ranti
Raoul Gorkink
Gilles Teunissen
Joas Zijlstra
Micha Hazel
Luca Dijkstra
Lucas Verhagen
Luuk Heusinkveld
Daan Verhagen
Jeroen Stiekema

F5
Trainer Gijs Tool
Trainer Dimitri Moerman
Leider Roel de Beer
Leider Patrick Roerdink
Ryan Roerdink
Bas Capel
Sep Vrijkotte
Luuk Strijker
Marijn Wiemer
Jip Keijsper
Dilan Cham
Jim Vegelin
Melle Beer

F6
Trainer Thijs Hartevelt
Leider Ton van Dijk
Sjoerd Janssen
Naomi Stegeman
Olivier Dijk
Jesper Bosman
Tjalle Wal
Tom Hartevelt
Merijn Smit
Lucas Pereboom
Ouincy Hezik
Deniz Aslan

F7
Trainer Ronald Hagen
Leider Dino Zecic
Demian Roesink
Amar Zecic
Lucas Henneke
Thom Slothouber
Altan Demir
Thomas Elst
Ambrose Bamaiiji Ajala