Definitieve indeling F, E en D-teams

Hieronder treffen jullie de definitieve indeling aan van de F, E en D-teams voor het seizoen 2015-2016.

Met vriendelijke groet,

Technische Commissie Jeugd

Sportclub Deventer

D1 D2 D3
1 Beeren Michelle 1 Bennink Timo 1 Dartel,van Lucas
2 Berends Stan 2 Bonte Gijs 2 Wijngaarden, van Hugo
3 Geenen Jelle 3 Brouwer Luuk 3 Diepenmaat Ole
4 Hagen Stef 4 Dam, van Tom 4 Dijkstra Siemen
5 Jabir Sofian 5 Dijk, van Dub 5 Haar, van der Joost
6 Jongsma Nigel 6 Geerlink Jorden 6 Huisman Meike Lien
7 Leeuwe, van Huub 7 Hengel, van den Muluken 7 Hulst, van der Patrick
8 Maatman Montana 8 Kaspers Mike 8 Kersten Yesse
9 Moody Seb 9 Loon, van Thom 9 Kroon Tijn
10 Souilljee Jamie 10 Scheers Tijmen 10 Kuipers Koen
11 Vegelin Tijn 11 Serajudin Sahel 11 Meulen, van der Merijn
12 Verdonk Dexter 12 Smeets Luuk 12 Roosmalen, van Chasky
13 Vegt, van der Aaron 13 Vemde, van Lucas 13 Weerd, de Stan
14 Wiebing Roelof 14 Vries, de Pacino 14 Zijl, van Kester
D4 D5 D6
1 Akkers Hugo 1 Janssen Max 1 Barshini Petros
2 Alberts Kai 2 Pamuk Berdan 2 Beerling Bram
3 Beek, van Zoey 3 Wuestenenk Lex 3 Burke Jesse
4 Bos Hidde 4 Faiz Dilawar 4 Ellen Ran
5 Bosch Thijs 5 Gils, van Koen 5 Gehrels Tom
6 Eikenhorst, van Aiden 6 Ven, van de Lennart 6 Kremer Noah
7 Esteban Herrera Raul 7 Wieske Joep 7 Nieuwenhuijze, van Timme
8 Harmsen Bas 8 Mensink Mannes 8 Perret Tex
9 Houwer Jeffrey 9 Karabulut Kaan 9 Pieters Kay
10 Imming Joep 10 Ludding Ramses 10 Roesink Gavin
11 Pereboom Martijn 11 Rollmann Simon 11 Schut Emiel
12 Telehala Manoa 12 Fijth Jaimy 12 Stevens Nikolaj
13 Voorthuizen, van Eyso 13 Driessen Sam 13 Tiegelaar Jochem
14 Zomer Joel 14 Straaten Leroy 14 Wal, van der Joep
MD1
1 Arhim Maryam
2 Bos Mare
3 Celik Melis
4 Dewever Sofie
5 Dikkeboer Ashley
6 Gestel van Roos
7 Heddema Mirthe
8 Kerkdijk Nienke
9 Klaas Tamara
10 Koldeweij Anna
11 Postma Yoelle
12 Wolters Sandy
13 Zijlstra Joanne
  E1       E2       E3  
1 Duindam Fin 1 Alberts Moos 1 Aslan Deniz
2 Esteban Herrera Eduardo 2 Bolte Zeffe 2 Dijk, van Olivier
3 Jong, de Sjoerd 3 Bordes Finn 3 Franssen Benjamin
4 Pesman Valentijn 4 Csejtei Tijn 4 Gestel, van Hidde
5 Roelofs Abel 5 Demir Asrin 5 Heusinkveld Luuk
6 Uzun Mehmet 6 Dijkstra Luca 6 Hezik,van Quincy
7 Voortman Bram 7 Hondman Micah 7 Leeuwe, van Jan
8 Aanvullen vanuit E2 8 Pattiasina Liam 8 Roerdink Ryan
9 Aanvullen vanuit E2 9 Sick Sybren 9 Tahey Floris
10 Stiekema Jeroen 10 Blootens Nathan
11 Turubassa Mylo 11 Kaemingk Walter
E4 E5 E6
1 Assem, van den Jiri 1 Brkic Tarik 1 Akyol Zaza
2 Gorkink Raoul 2 Diekerhof Bram 2 Aloweid Lyham
3 Hazel, van den Micha 3 Polman Jordy 3 Bosch Stijn
4 Kabakolak Deniz 4 Ritsema Silke 4 Boxma Jesse
5 Teunissen Gilles 5 Schoonderwoert Bjorn 5 Creemer Abel
6 Verhagen Lucas 6 Verhagen Daan 6 Egmond, van Jelle
7 Zijlstra Joas 7 Vruggink Niels 7 Fasih Aryan
8 Herrera Milan S. 8 Warnier Levi 8 Leeftink Tristan
9 Bonnema Arnau 9 Wessels Brian 9 Sittert, van T.
10 Waas Lorenzo 10 Opdam Olav
E7 E8 ME1
1 Beer, de Melle 1 Breshamer Keje 1 Akkers Babet
2 Capel Bas 2 Hartevelt Tom 2 Berends Robyn
3 Cham Dilan 3 Janssen Sjoerd 3 Breshamer Thekla
4 Groeneweg Felix 4 Munstege Lars 4 Kiehn Nova
5 Kors Maurits 5 Pereboom Lucas 5 Postma Veerle
6 Strijker Luuk 6 Rijk Leroy 6 Turubassa Sylvie
7 Vegelin Jim 7 Tiegelaar Olaf 7 Wagenaar Lizzy
8 Wiemer Marijn 8 Wal, van der Tjalle 8 Westerhof Suuz
9 Giuliano Matteo 9 Slijpe, van Julian 9 Wichink Kruit Noelle
10 Martirosian Emmanuel 10 Wolf Julia
ME2
1 Bruin Sofie
2 Hagen Isa
3 Kruisdijk Britt
4 Polen, van Kiki
5 Poot Amy
6 Setlia Omaima
7 Sittert, van Tara
8 Stroes Evi
9 Zuiden, van Pleun
  F1       F2       F3  
1 Baalen, van Mika 1 Demir Altan 1 Greven Sietse
2 Berends Cas 2 Goudswaard Maarten 2 Henneke Lucas
3 Boerebach Lyns 3 Jansen Finn 3 Nasib / Bachoe Feraaz
4 Broek, van den Kick 4 Jongsma Mitchell 4 Ritsema Ede
5 Dorsman Jonas 5 Kiehn Reza 5 Sakhovic Benjamin
6 Roesink Demian 6 Noorlander Hidde 6 Tyrrel Liam
7 Wessels Kay 7 Oonk Tayke 7 Wit, de Coen
8 Zagun / Wander Hugo 8 Slothouber Thom 8 Wuestenenk Cas
9 Zecic Amar 9 Hulman Toon 9 Zuiden, van Fedde
F4 F5 F6
1 Alberts Luuk 1 Albers Michiel 1 Gallas Justin
2 Bronswijk Mannes 2 Dijkhof Mick 2 Jonker Duuk
3 Docmeci Esad 3 Gils, van Stijn 3 Koopman Sem
4 Offenberg Wieger 4 Legel Julie 4 Serano Jesper
5 Graafland Gijs 5 Loon, van Roos 5 Staijen Mees
6 Kerkdijk Reinder 6 Mate, ter Fedde 6 Timmer Kick
7 Lankreijer Joost 7 Span Fynn 7 Timmer Floris
8 Leck, van der Hugo 8 Span Nina 8 Timmermans Thijs
9 Oldeniel, van Floris 9 Smies Jordan 9 Warnier Kai
10 Stegink Fynn 10 Flokstra Joris 10 Vroom Koen
F7 F8 F9
1 Akyol Adar 1 Eikenhorst, van Kian 1 Bont Kasper
2 Evers Nick 2 Fofana Sanou 2 Breuker Brent
3 Hanekamp Sid 3 Heddema Joost 3 Duindam Lasse
4 Heidkamp Cas 4 Heddema Stijn 4 Faiz, Q. Qaysar
5 Huiskamp-van Osch Kolja 5 Keunen Daan 5 Hutten Freek
6 Last Steijn 6 Nateq Farzad 6 Nieuwenhuizen Nikki
7 Noord, de Ot 7 Osewoudt Finn 7 Stam Fedde
8 Pennekamp Gerben 8 Wijngaards Stan 8 Steenbergen Tygo
9 Sieders Harm 9 Wit, de Mees 9 Steenhuis Noah
10 Vroon Curtis 10 Wielaard Jonas 10 Vries, de Eva
F10
1 Munstege Sophie
2 Kerkdijk Renske
3 Keetels Javier
4 Braaksma Bolu
5 Top Rosalie
6 Dickhof Til
7 Bisphan Sylvano
8 Ilhan Okan